stdClass Object ( [menu_id] => 6833 [lang] => TR [site_id] => 1 [isproduct] => 0 [position] => 6 [parent_id] => 0 [name] => Marmaris Mavi Yolculuk [url] => mavi-yolculuk [sort] => 1 [menu_type] => 3 [product_id] => 0 [destination_id] => 0 [theme_id] => 0 [tour_type] => 0 [category] => 0 [depart_city] => 0 [photo] => [content] =>

Moya Tur Mavi Yolculukta en popüler destinasyonlar arasında Ege ve Akdeniz kıyılarındaki AntalyaMarmarisKekovaKaşKalkanFethiye, Göcek, Marmaris ve Bodrum sahil rotaları yer alıyor. Masmavi ve tertemiz sularda yüzebileceğiniz, balık tutabileceğiniz, çeşitli su sporları yapabileceğiniz keşfedilmemiş koylara ve sadece tekneyle ulaşabileceğiniz arkeolojik kalıntılara ulaşabileceğiniz bu etkinlik huzur ve dinginlik arayanlar için bire bir.

Akdeniz’in en güzel ve gizli kalmış yerlerini keşfetme ayrıcalığı Moya Turizm'in mavi tur programı ile mümkün. Sevdiklerinizi de yanınıza alarak Moya Turizm güvencesi ile çıkacağınız Moya mavi yolculukta, en uzak ve kimsenin görmediği yerleri keşfederek farklı ve keyifli bir tatil deneyimi elde etmek mümkün. Farklı güzergahları tercih ederek hiç kimsenin olmadığı tarihi yerleri keşfedebilirsiniz.

Mavi yolculukta isteğe bağlı olarak tekne kiralama hizmeti almak da mümkündür. Dileyen tekneyi kiralayarak beklenti ve isteklerine uygun kendine özel mavi tur yapabilirken, dileyen misafirlerimiz de Moya Mavi Tur teknesi ile birlikte kaptanı ve tayfayı da kiralayarak konforun tadını ve keyfini çıkarabiliyor.

[title] => [description] => [status] => 1 [headerCodes] => [small_content] => )