İzmir Çıkışlı Pamukkale Afyon Salda Gölü Turu

  • Yurt İçi Tur
  • 1 Gece, 2 Gün
  • İzmir Çıkışlı
  • İzmir Dönüşlü
599.00 den itibaren

GEZİLECEK YERLER

Salda Gölü-Pamukkale-Sütunlu Havuz-Apollon Tapınağı

Fiyat Hesapla

1. Gün - İzmir & Afyon Jura Termal

Sabah kalkış noktalarından alındıktan sonra, araç içi ikramlar eşliğinde yaklaşık 4 saatlik keyifli yolculuktan sonra Afyon'a ulaşıyoruz.

Saat 11:00 civarı Afyonun en iyi otellerinden biri olan Jura Termal Spa otelimize giriş işlemlerini gerçekleştiriyor ve yerleşmek üzere odalarımıza çıkıyoruz.Turumuzun ilk gününde dileyen misafirlerimiz odalarında dinlenebilir, otel sosyal kullanım alanlarını gezebilir dileyen misafirlerimiz ise gün boyu termal keyfinden faydalanabilirler. Öğlen yemeği almak isteyen misafirlerimiz Moya Tur a özel indirimli fiyatlar ile otelin A La Carte restoranında öğlen yemeklerini temin edebilirler. Akşam yemeği için ise ücretsiz olarak otel restoranında açık büfeden faydalanılacaktır.

Geceleme Otelimizde ...


2. Gün - Afyon - Salda Gölü - Pamukkale - Traverten- Sütunlu Havuz - Apollon Tapınağı

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından,saat 08:00 da otel önünde hareket ile Salda Gölü gezimize başlıyoruz. Yaklaşık 4 saatlik yolculuğumuzun ardından öğlen yemeğini almak üzere Doğanbaba Plajında bulunan restoranımızda mola veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz saldanın manzaralı bu restoranında Moya Tur'a özel indirimli fiyatlardan yararlanarak öğlen yemeğini alabilirler. Öğlen yemeği molamızın ardından Salda Gölü'ne varmış oluyoruz,rehberimizden bölge hakkında bilgi alıyor ve  sonrasında serbest zaman verilerek bölgenin keyfini çıkarıyoruz. Dileyen misafirlerimiz Saldivler Gölü'nde yüzebilir dileyen misafirlerimizde muazzam manzara karşısında eşsiz fotoğraf kareleri yakalayabilirler. Eşsiz ve zamanın geçmesini istemediğimiz 2 saatlik serbest zaman sonrası rotamızı pamukkaleye çeviriyoruz.

 

   Yaklaşık 1,5 saat süren yolculuğumuzun ardından  UNESCO tarafından dünya miras listesine alınmış ve dünyanın tek korunan traverteni olan Pamukkale Traverteni ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Dünyada benzeri sadece İtalya'da Travertino isimli kasabasında görülebilen, bembeyaz dokusuyla sizleri kendine hayran bırakıyor. Burada yürüyüşe izin verilen terasta gezerken Denizli ovasına hakim TRAVERTENLER'de çekeceğiniz fotoğraflar, güzel bir gezinin anıları olacak.Sonrasında antik çağda kutsal havuz olarak bilinen ve suyunun birçok hastalığa iyi geldiği düşünülen SÜTUNLU HAVUZ'u geziyoruz. Kısa bir yürüyüşle ulaşacağımız APOLLON TAPINAĞI ve onun yanında yer alan Cehennem giriş kapısı olarak bilinen Plutonium yani CİN DELİĞİ'ni gezerek rehberimizden son bilgileri alıyor, keyfli turumuzun sonuna geliyoruz. Eğlenceli 2 günlük sürenin sonunda İzmir yolculuğumuza başlıyor siz değerli misafirlerimizi alış noktalarına bırakarak bir sonraki MOYA TUR organizasyonunda tekrar görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz.


Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişi Tek Kişi 3 Kişi 4 Kişi Çocuk İndirimleri
31-10-2020   998,00 599,00 1449,00 -   Çocuk İndirimleri