EĞLENCE İSTANBUL & ULUDAĞ TURU

  • Yurt İçi Tur
  • 2 Gece, 3 Gün
  • İzmir Çıkışlı
  • İzmir Dönüşlü
899.00 den itibaren

GEZİLECEK YERLER

Oyuncak Müzesi, Miniatürk, Pelit Çikolata Müzesi, Panorama 1453 Tarih Müzesi, Boğaz Turu, Tema Park Vialand, Bursa, Uludağ

Fiyat Hesapla

EĞLENCE İSTANBUL & ULUDAĞ TURU

Oyuncak Müzesi, Miniatürk, Pelit Çikolata Müzesi, Panorama 1453 Tarih Müzesi, Boğaz Turu, Tema Park Vialand, Bursa, Uludağ

OYUNCAK MÜZESİ- PELİT ÇİKOLATA MÜZESİ- TEMA PARK FARKI İLE!

ULUDAĞ DA KAYAK, SNOWBOARD, TELESİYEJ, DAĞ MOTORU, KIZAK İMKANI!

AVRUPA YAKASINDA

4* HİLTON GARDEN INN HOTEL HALİÇ KONAKLAMA FARKI İLE

SABAH ÇIKIŞ & YENİ OTOBAN FARKI İLE!

Otelimizin mükemmel konumu sayesinde Trafikte gereksiz zaman kaybı yaşamadan gezmek isterseniz bekleriz.


1. Gün - İzmir & İstanbul

Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste aldıktan sonra İstanbul'a rehberimizin vereceği bilgiler ile giriş yapıyoruz. İstanbul'da ki ilk ziyaret noktamıza; 23 Nisan 2005 yılında yazar/ şair Sunay Akın tarafından kurulmuş olan ve 18. yüzyıl başından itibaren günümüze kadar oyuncak tarihini anlatan ve en ilgi çekici oyuncak örneklerinin sergilendiği Oyuncak Müzesi'ne gidiyoruz. Sadece çocuklara değil yetişkinlere de hitap eden bu müzeyi ziyaret ettikten sonra artık rotamızı Avrupa yakasına çevirerek Bayrampaşa'da bulunan ve deniz altında ki dünyayı daha iyi görmemizi, anlamamızı sağlayacak eğlenceli olduğu kadar eğitici bir yer olan Akvaryum'u ziyaret ediyoruz. 15.000 deniz canlısına ev sahipliği yapan dev akvaryum veya yanıbaşında bulunan alışveriş merkezinde öğle yemeği molası veriyoruz. Akvaryumdan sonra rotamızı konaklayacak olduğumuz otelin yakınında bulunan, 60.000 metrekarelik alan üzerinde kurulu olup, Türkiye'de bulunan başyapıt eserlerin minyatürlerinin yer aldığı ve dünyanın en geniş alana kurulu olan açık alan minyatür parkına Miniatürk' e gidiyoruz. Buradaki ziyaretimizi tamamladıktan sonra otelimize geçip yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Yeni otoban Yasa Oksijen dinlenme tesislerinde serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Kanlıca da serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde set menü olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Güzergâh: İzmir – Çamlıca – Sütlüce 466 KM

Konaklama Oteli: 4* Hilton Garden Inn Haliç

 


2. Gün - İstanbul & Boğaz turu

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından ilk olarak Topkapı Edirnekapı Surlarının karşısında, İstanbul’un tarihe açılan kapısı olan Panorama 1453 Tarih Müzesi’ni rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u fethedişinin ses ve görüntü efektleriyle ziyaretçilere yeniden yaşatıldığı bu müzedeki ziyaretimizin ardından durağımız Pelit Çikolata Müzesi olacak. Müzede çikolata şelalesi, gerçek boyutlu çikolata ev, Nuh'un Gemisi, çikolatanın tarihini anlatan tablolar ve daha fazlası ile çikolata masalı başlıyor. Ayrı ayrı salonlarda, Türk büyüklerinden dünyaca ünlü kişilere ve yapılara kadar çeşitli çikolatadan yapılmış heykeller görmek mümkün. Çikolataların içinde keyifli bir geziden sonra ardından İstanbul’un en yeni ve en son inşa edilen tematik eğlence ve oyun parkı Vialand’e gidiyoruz. Burada her yaşa hitap eden oyuncaklar ile unutulmaz bir gün geçirdikten sonra Eminönü Meydanı’na hareket ederek; buradan bizlere özel teknemiz ile Boğaz turuna (ekstra) çıkıyoruz. Avrupa ile Asya Kıtası’nı birbirinden ayıran aynı zamanda da Karadeniz ile Marmara Denizi’ni birbirine bağlayan ve Dünya’nın en dar ve bu nedenle de en tehlikeli geçiş özelliği olan İstanbul Boğazı’nı tekne ile gezerken; Boğaz’ın tarihi ve coğrafi özellikleri ile yalıları hakkında gerekli bilgilerimizi rehberimizden alıyoruz. Boğaz turunun sonunda, otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah KahvaltısıOtelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Vialand'da serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde set menü olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Güzergâh: Sütlüce – Eminönü – Vialand – Sütlüce 29 Km

Konaklama Oteli: 4* Hilton Garden Inn Haliç


3. Gün - İstanbul & Bursa & Uludağ-İzmir

Sabah hotelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor ve Bursa’ya hareket ediyoruz. Türkiye’nin en eski ve en güzel kayak merkezi olan Uludağ’a çıkıyoruz. Verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz kayak ve snowboard yapabilir; telesiyej ile zirveye çıkabilir. Dileyen misafirlerimiz ise kar manzarasını seyrederek sıcak sahleplerini içebilir. Uludağ’daki serbest zaman sonrasında, turumuzu tamamlıyoruz ve otobüsümüze yerleşerek dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda Uygun tesislerde vereceğimiz molalarımızın sonrasında İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki MOYA TUR’da buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Kirazlıyayla da Sucuk ekmek olarak alınacaktır. (Ekstra)

Güzergâh: Sütlüce – Uludağ – İzmir 576 Km


Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişi Tek Kişi 3 Kişi 4 Kişi Çocuk İndirimleri
29-01-2021   1798,00 1159,00 - -   Çocuk İndirimleri
05-02-2021   1798,00 1159,00 - -   Çocuk İndirimleri