+90 232 252 60 41 WhatsApp
Main.hotel_search_result
Main.hotel_search_result (Bu aramaya ait 0 Otel Bulunmuştur)
Sıralama
Tur Türleri
Seyahat Türleri
Kalkış Noktaları
Göcek Mavi Yolculuk

Göcek'e gelip de, eşsiz koyları, dünyaca ünlü, turkuaz sularla yeşilin birleştiği,  12 Adaları görmedik demeyin. Gün içerisinde dolu dolu vakit geçirebileceğiniz, doğanın, güneşin ve denizin tadına varacağınız günlük tekne gezileri, sizleri bekliyor.

Günlük tekne turları sabah 1030 gibi başlar ve gün batana kadar sizlere 12 adaları gezdirir. Yüzme molaları, öğlen yemeği ve akşamüstü çay servisi verilen tekneleri tercih edebilir ya da ailenizle dostlarınızla size uygun bir tekne kiralayıp sadece size özel bir tur yapabilirsiniz.

Kahvaltıdan sonra limana kısa bir yürüyüşten sonra teknenize biniyorsunuz, ipler çözüldükten sonra keyifli dakikalar sizleri bekliyor. Rotamız Göcek adalarının incileri olan Boynuz bükü, Atbükü ve Bedri Rahmi koyları, yaklaşık 20 dakika sonra, tertemiz sularda ilk yüzme molasını veriyoruz. Tatilin en keyifli ve huzurlu anlarını mavi sularda stres atarken yaşayacaksınız.

Yemek molasından sonra sırada Akvaryum, Tersane ve Zeytin adası rotasına doğru hareket ediyoruz. Burada mavi ve yeşilin uyumunu, doğanın mucizesi olan denizin derinliklerini hissedip tatilin keyfine varacaksınız. Kavurucu güneş, ten renginizi değiştirip, masmavi sular, deniz havası ve eşsiz manzaralar yıl boyu biriktirdiğiniz yorgunluğu üzerinizden atacak.